Rajd Nadwiślański 2021. Blisko 70 załóg powalczy o punkty w naszym regionie

Rajd Nadwiślański
Rajd Nadwiślański | materiały organizatora

Rajd Nadwiślański w sezonie 2021 będzie składał się z ośmiu odcinków specjalnych: Zakrzów, Józefów, Urzędów, Wilków i bazą w Puławach. Kierowcy będą mieli do pokonania 119 kilometrów.

Rajd Nadwiślański 2021

Rajd Nadwiślański 2021 będzie trzecią rundą tegorocznych ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Impreza będzie też pierwszą odsłoną MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Łącznie na liście zgłoszeń do rundy RSMP znalazło się 55 załóg. Dodatkowo, w pierwszej rundzie MOTUL HRSP zobaczymy 13 ekip. Rajd Nadwiślański w tym sezonie będzie składał się z ośmiu odcinków specjalnych: Zakrzów, Józefów, Urzędów i Wilków. Wszystkie zostaną rozegrane w sobotę, 17 lipca.

Rywalizacja ruszy o godz. 8:30. Wtedy na starcie odcinka Zakrzów stanie pierwsza załoga. Po pokonaniu przedpołudniowej pętli samochody wrócą do strefy serwisowej w Puławach, zlokalizowanej na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Pierwsze samochody pojawią się tam o 12:35.

Druga pętla, to znów cztery odcinki specjalne. Rajd zakończy rywalizacja na najdłuższej próbie imprezy, liczącym 18 kilometrów odcinku Wilków. Ceremonię mety oraz zakończenie rajdu zaplanowano na godzinę 18:05. Rampa stanie na terenie obok budynku Urzędu Miejskiego w Puławach.

Łączna długość odcinków specjalnych wynosi 119,02 km.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.