Radiowóz wyjeżdżając z zatoczki, wymusił pierwszeństwo. Zderzył się z nissanem

Zderzenie radiowozu z nissanem w Strzyżewicach | fot. czytelnik Karol

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zderzenia oznakowanego radiowozu z osobowym nissanem. Na szczęście skutkiem kolizji były tylko uszkodzone karoserie pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 12 na drodze wojewódzkiej 834 w miejscowości Strzyżewice w powiecie lubelskim. Doszło tam do zderzenia oznakowanego radiowozu i samochodu osobowego marki nissan.

Jak relacjonuje czytelnik Karol, radiowóz wyjeżdżając z zatoczki autobusowe, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym nissanie, którego kierująca jechała od strony Bychawy w kierunku Niedrzwicy Dużej.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zakończyło się tylko na uszkodzeniu karoserii pojazdów. Oba pojazdy zjechały na pobocze.

Zderzenie radiowozu z nissanem w Strzyżewicach | fot. czytelnik Karol
Zderzenie radiowozu z nissanem w Strzyżewicach | fot. czytelnik Karol

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.