Rada Miasta Lublin. Ewy Stadnik nową radną

Rada Miasta Lublin. Ewy Stadnik nową radną - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Ewa Stadnik złożyła dziś ślubowanie podczas Sesji Rady Miasta Lublin. Nowa radna zajęła miejsce zmarłego niedawno Wojciecha Krakowskiego.

Ewa Stadnik z zawodu jest lekarze. Obejmując mandat w Radzie Miasta Lublin szczególnie będzie się interesować sprawami związanymi ze służbą zdrowia.

Zgodnie z prawem, mandat po zmarłym radnym przypada temu, kto uzyskał największą liczbę głosów spośród osób, które nie dostały się do rady kandydując z tej samej listy i w tym samym okręgu wyborczym co radny, którego mandat wygasa.

Pani Ewa Stadnik urodziła się w 1950 r., jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej, od 40 lat pracuje w służbie zdrowia.

Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radna złożyła ślubowanie.

ewa-stadnik-nowa-radna-rady-miasta-lublin_2

(fot. UM Lublin)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.