Puławy: W szpitalu zakaźnym zmarł pacjent zakażony koronawirusem

Zdjęcie ilustracyjne

W szpitalu zakaźnym w Puławach zmarł 88-letni pacjent zakażony koronawirusem. O śmierci pacjenta poinformowała WSSE w Lublinie.

„Z przykrością informuję, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarł 88-letni pacjent z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej. Pacjent został przyjęty do szpitala w stanie ciężkim z szeregiem chorób współistniejących” – informuje Magdalena Smolińska-Kornas, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Na dzień 6 kwietnia 2020 r. na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 181 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 8 osób zmarłych.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.