Pseudokibice wtargnęli na stadion w Łęcznej. Zaatakowali służbę porządkową

stadion GKS Górnik Łęczna
Stadion GKS Górnik Łęczna | fot. Paula Duda / gksgornik.leczna.pl

Policjanci zatrzymali trzech pseudokibiców, którzy w trakcie meczu przeskoczyli przez ogrodzenie i wtargnęli na teren stadionu w Łęcznej. Mężczyźni zaatakowali służbę porządkową.

W niedzielę na stadionie w Łęcznej odbył się mecz II Ligii piłki nożnej pomiędzy drużyną Górnika Łęcznej i Siarki Tarnobrzeg. Tuż przed meczem trzech mężczyzn wtargnęło bezprawnie na teren stadionu.

Najpierw przeskoczyli ogrodzenie, gdzie odbywała się impreza masowa, a następnie zaczęli arogancko zachowywać się wobec pracowników służby porządkowej” – relacjonuje mł. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Pracownicy porządkowi próbowali wyprowadzić z terenu stadionu bojowo nastawionych pseudokibiców, jednak mężczyźni byli agresywni i ich zaatakowali. Na miejscu interweniowali łęczyńscy policjanci, którzy zatrzymali pseudokibiców. W trakcie zatrzymania agresorzy znieważyli funkcjonariuszy.

Wkrótce trzej mieszkańcy Łęcznej w wieku od 30 do 36 lat zostaną doprowadzeni do sądu i za popełnione przestępstwa usłyszą zarzuty.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. dwóch czy trzech?
    i policja nie zatrzymała na stadionie tylko pod stadionem jak zostali z niego usunieci przez tą służbe porządkową