Przyszli doglądać uprawę konopi. Nie spodziewali się, że na miejscu będą czekać policjanci

marihuana 2
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali dwóch młodych plantatorów, którzy przyszli podejrzeć uprawę konopi indyjskich na nieużytku rolnym. Teraz grozi im do 8 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy bazując na informacjach własnych pojechali w rejon nieużytków rolnych na terenie gminy Obsza. Z ich ustaleń wynikało, że w tym miejscu znajdować ma się plantacja krzewów marihuany.

Policyjne informacje potwierdziły się, gdy funkcjonariusze na jednym z pól znaleźli sadzonki konopi indyjskich. W miejscu ujawnienia sadzonek po chwili pojawiło się dwóch młodych mężczyzn, którzy zaczęli doglądać uprawę.

Zostali niezwłocznie zatrzymani przez policjantów. Jak się okazało byli to mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 21 i 22 lat. W miejscu uprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 70 sztuk sadzonek konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Młodzi plantatorzy staną przed sądem, grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Policjanci z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy bazując na informacjach własnych….