Przyszedł na komendę ze spakowaną torbą. Oświadczył, że jest poszukiwany

torba walizka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Tego policjanci z Krasnegostawu się nie spodziewali. W piątek po południu na komendę przyszedł 26-letni mężczyzna i oświadczył, że jest poszukiwany do odbycia kary.

Poszukiwany sam zgłosił się na policję

W piątek po godz. 14 do Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie przyszedł mężczyzna, który powiedział oficerowi dyżurnemu, że jest poszukiwany. Był przygotowany i miał ze sobą spakowaną torbę z niezbędnymi rzeczami.

Jak się okazało, 26-letni mieszkaniec Krasnegostawu był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez sąd w związku z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu.

„Mężczyzna został zatrzymany, trafił już do Zakładu Karnego w Zamościu, gdzie spędzi najbliższy rok i trzy miesiące kary pozbawienia wolności” – mówi mł. asp. Jolanta Babicz, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.