Przyjechał do Lublina na studia. Jego rzeczy znaleźli przy sklepie. Gdzie jest 22-latek?

radiowóz policja
Radiowóz | fot. Dominik Wąsik

Trwają poszukiwania 22-letniego Damiana, który przyjechał do Lublina na studia. W piątek jego rzeczy znaleziono pod jednym z dyskontów w naszym mieście. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Gdzie jest 22-letni Damian?

Do zaginięcia 22-letniego Damiana C. doszło na terenie Lublina. Ze zgłoszenia, które otrzymali policjanci z ryckiej komendy, wynikało, iż mężczyzna wyjechał pociągiem z Dęblina do Lublina, gdzie miał podjąć studia na jednej z uczelni. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt w piątek, 27 października.

W sobotę rano (28.10) torby podróżne i rzeczy osobiste (dokumenty, telefon) 22-latka zostały znalezione pod sklepem Lidl przy ul. Białkowska Góra w Lublinie. W pobliżu nie było mężczyzny, lecz był widziany w piątkowy wieczór (27.10) przez pracowników dyskontu.

Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał z najbliższymi żadnego kontaktu.

Rysopis zaginionego: wzrost około 185 cm, włosy krótkie ciemne czesane na bok, niebieskie oczy, zarost w postaci brody i wąsów. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z okrągłymi szkłami z przodu złote, po bokach czarne.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod numerem telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Poszukiwania 22-letniego Damiana C. Tak wyglądał w dniu zaginięcia. Nadal może przebywać na terenie Lublina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.