Przygotowania do Juwenaliów w Lublinie. Ważna informacja dla studentów

Zdjęcie ilustracyjne | archiwum

Samorząd studentów Politechniki Lubelskiej, organizator Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Juwenalia 2018, zamyka parkingi w pobliżu miejsca koncertów. Uważaj, bo mogą odholować Ci auto!

„W związku organizacji Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Juwenalia 2018 zamykane są parkingi przy Domach Studenckich Politechniki Lubelskiej i ulicy Wapiennej. Uprzejmie prosimy o nieparkowanie samochodów w tamtych obszarach, jednocześnie informujemy, że od dnia 9 maja 2018 od godziny 12:00 na terenie Politechniki Lubelskiej patrol rozpocznie Straż Miejska co może skutkować nieprzyjemnymi interwencjami np.: odholowaniem auta lub mandatem” – czytamy w komunikacie przesłanym przez Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej.

Przypomnijmy, że Juwenalia w Lublinie startują już jutro (czwartek, 10 maja). Impreza rozpocznie się tradycyjnie od korowodu studenckiego, który przejdzie ulicami Lublina. Następnie rozpoczną się koncerty na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Na scenie wystąpią: Zeus, Ten Typ Mes oraz gwiazda wieczoru Quebonafide.


Przeczytaj także

+ Juwenalia 2018 w Lublinie. Sprawdź, kto wystąpi [PROGRAM]

Korowód studencki 2018 w Lublinie. Sprawdź trasę i motyw przewodni

Komunikacja miejska po koncertach Juwenalia, Kozienalia i FeliniadaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.