Przychodził do biblioteki i składał propozycje seksualne małoletniej

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zarzuty składania propozycji seksualnych małoletniej usłyszał 23-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna przechodził do biblioteki, gdzie korzystając z internetu pisał z 12-latką.

Początek sprawy miał miejsce w sierpniu. Pracownicy jednej z bibliotek publicznych w Lublinie zgłosili się na policję z podejrzeniami wobec jednego z bywalców czytelni. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, iż mężczyzna korzystając z publicznego komputera nawiązuje kontakty z osobą nieletnią.

Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili, że sprawca korzystając z jednego z komputerów dostępnych w bibliotece nawiązał kontakt z 12-latką, przebywającą w tym czasie na wakacjach, u dziadków w Lublinie. Podczas prowadzonych konwersacji mężczyzna składał jej różne propozycje seksualne.

Jak się okazało sprawcą był 23-letni mieszkaniec Lublina, przebywający aktualnie w areszcie śledczym z powodu oszustwa na policjanta CBŚP. 23-latek usłyszał już zarzuty.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. a pracownicy biblioteki byli na tym samym czacie i sie w ten sposob dowiedzieli? 🙂 kurcze a ja po tytule myslalem ze ta nieletnia tez przychodzila wpozyczac ksiazki z biblioteki ale to fake, nieletnie juz nie czytają ksiazek