Przy torach znaleziono zwłoki kobiety. Mogła wyskoczyć z jadącego pociągu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

W czwartek na trasie linii kolejowej Lublin – Łuków znaleziono ciało kobiety. Zwłoki znajdowały się przy torach. Ofiara mogła wyskoczyć z jadącego pociągu. Na szczegółowe informacje trzeba jednak poczekać.

W czwartek około godz. 6 rano dyżurny parczewskiej policji został powiadomiony przez pracowników kolei o znalezionych zwłokach, które leżały przy torach w miejscowości Królewski Dwór (gmina Parczew). Jak się okazało, była to 32-letnia mieszkanka powiatu parczewskiego.

Wstępne ustalenia mówią o tym, że kobieta mogła podróżować pociągiem relacji Lublin-Warszawa. – Ślady wskazują na to, że kobieta z tego pociągu w jakiś sposób się wydostała. Zabezpieczyliśmy ślady jak i monitoring z kamer ze stacji kolejowych i samego pociągu – mówi mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej policji.

Na razie nie wiadomo, kiedy mogło dojść do tego zdarzenia, ani jak długo ciało kobieto mogło tam leżeć. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.