Przez okno włamał się do biura i ukradł sporą ilość pieniędzy. Kto go rozpoznaje?

Policja publikuje wizerunek złodzieja, który włamał się do biura
Policja publikuje wizerunek złodzieja, który włamał się do biura | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują złodzieja, który włamał się do jednego z biur przy ul. Diamentowej. Ukradł stamtąd sporą ilość pieniędzy. Nie zauważył, ale wszystko zarejestrowała kamera.

Włamał się do biura

Do włamania doszło 22 kwietnia w jednym z budynków przy ul. Diamentowej w Lublinie. Do jednego z mieszczących się tam biur włamał się nieznany mężczyzna.

Sprawca dokładnie przeszukał pomieszczenie. Jego łupem padły pieniądze w wysokości 5 tysięcy złotych. Włamanie mężczyzny zostało zarejestrowane przez kamery zamontowane w biurze.

Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.