Przez kilka godzin szukali schorowanej 53-latki z Lublina. Kobieta wyszła z domu w płaszczu i japonkach

Policyjny radiowóz na sygnałach
Policyjny radiowóz na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina przez kilka godzin poszukiwali zaginionej 53-latki, która we wtorkowy wieczór wyszła z domu. Kobieta była schorowana, a z domu wyszła ubrana w płaszcz i japonki.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Do zdarzenia doszło we wtorkowy (28.11) wieczór. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o zaginięciu 53-letniej mieszkanki Lublina, która wyszła z domu, nie informując rodziny, gdzie się udaje. Istniało zagrożenie dla jej życia i zdrowia, ponieważ kobieta jest osobą schorowaną, a z domu wyszła ubrana w płaszcz i japonki.

„Na IV komisariacie ogłoszono alarm. W poszukiwania zaangażowano również policjantów z sąsiednich komisariatów oraz monitoring miejski. Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. Funkcjonariusze sukcesywnie przeczesywali kolejne ulice” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Błąkającą się po Lublinie 53-latkę odnaleźli policjanci z 4. komisariatu. Kobieta trafiła do szpitala.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.