Przewoził w bagażniku trzy worki marihuany. 44-latek wpadł na stacji paliw

Marihuana w bagażniku mercedesa
Marihuana w bagażniku mercedesa | fot. KWP Lublin

Policjanci ustalili, że 44-latek może posiadać znaczną ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło na terenie jednej ze stacji paliw w Bychawie. Oprócz narkotyków przy 44-latku ujawnili broń hukową.

Wpadł podczas przewożenia narkotyków

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z policjantami z Bychawy zatrzymali 44-latka, gdy samochodem zatrzymał się na stacji benzynowej. Z posiadanych informacji wynikało, że może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Podczas przeszukania w bagażniku ujawniono trzy worki foliowe z zawartością suszu roślinnego – łącznie ponad 700 gramów marihuany. Poza tym tabletki extazy oraz pistolet hukowo–gazowy, na który wymagane jest pozwolenie.

44-latek znany jest policjantom. W przeszłości był już notowany m.in. za oszustwo, udział w bójce i pobiciu, paserstwo oraz nękanie. Teraz odpowie za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających.

Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany.

Marihuana i broń w aucie 44-latka
Marihuana i broń w aucie 44-latka | fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.