Przetestuj rower swoich marzeń w Lublinie. Mobilne Centrum Testowe Merida

Już w najbliższą sobotę w Lublinie będzie można za darmo przetestować ponad 30 rowerów z najwyższej półki. Znajdą się one w Mobilnym Centrum Testowym Meridy.

 

W najbliższą sobotę 1 kwietnia Lublin odwiedzi Mobilne Centrum Testowe, czyli ciężarówka wypełniona najlepszymi rowerami Meridy, jednej z czołowych dwukołowych marek świata. Zatrzyma się ona w okolicach Galerii Rusałka (ul. Rusałka 17 A).

 

Współorganizowane przez sklep Inżynieria Rowerowa darmowe testy rozpoczną się o 10.00 i potrwają do 15.30. Każdy zainteresowany będzie mógł wypróbować na trasie górskie i szosowe karbonowe rowery Merida, w tym modele znane z najważniejszych wyścigów na świecie. W jak najlepszym doborze testowego roweru pomoże to, że każdy model będzie dostępny w kilku rozmiarach.

 

Jak pojeździć takim rowerem?

Wciąż można się zapisać na akcję oraz zarezerwować rower dla siebie. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny na www.rowerymerida.pl/testy. Podczas wydarzenia będą obowiązywały także godziny „open” dla osób, które nie zapisały się wcześniej na testy. W tych godzinach rowery będą wypożyczane zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”, jedynie zapisy on-line gwarantują dostępność konkretnego modelu w wybranym dla siebie rozmiarze.

 

– Poleciłabym takie testy wszystkim osobom, które uważają, że rower to rower i każdy z nich jest taki sam. Przekonają się z pewnością, że rower rowerowi nierówny – uważa Dominika Ruta, jedna z uczestniczek testów Meridy.

 

Sprzęt legendy i lniane biowłókna

Miłośnicy MTB nie powinni przejść obojętnie obok dostępnych w Mobilnym Centrum Testowym nowych wersji Meridy Big.Nine i Big.Seven, które zbierają świetne recenzje testerów opiniotwórczych mediów rowerowych. Rowery łączy ten sam kształt ramy i wiele szczegółowych rozwiązań.

 

Przeznaczona do testów Merida Big.Nine Team waży zaledwie ok. 8,5 kg, jednak premierową odsłonę hardtaila wyróżnia także wysoki komfort, duża sztywność, a nawet aerodynamika.

 

Coś szybszego?

Wszyscy, którzy zamiast jazdy w terenie wolą szybkie przemykanie na szosie, również znajdą w ciężarówce Meridy coś dla siebie. Zainteresowanie może wzbudzić Scultura Disc 5000, czyli wersja roweru, którego premiera odbyła się przed legendarnym wyścigiem Paryż-Roubaix 2016 i zachwyciła już wiele najważniejszych kolarskich i rowerowych mediów świata.

 

W ciężarówce znajdzie się także model aero, czyli Merida Reacto 7000-E z elektrycznym osprzętem. Na etapie projektowania spędziła ona niezliczone godziny w tunelu aerodynamicznym, by zapewniać jak najmniejsze opory powietrza na trasie. W Mobilnym Centrum Testowym będzie dostępna także Merida Speeder 4000, czyli karbonowy rower szosowy z prostą kierownicą.

 

– Najlepiej samemu sprawdzić, jak jeździ dany model. Po takich testach mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że dobry rower robi różnicę – powiedziała Marta Romanowska, jedna z uczestniczek ubiegłorocznych testów.

 

Już w najbliższą sobotę w Lublinie będzie można samemu sprawdzić, jaką różnicę robi dobry rower. Wciąż można zarezerwować sprzęt dla siebie na www.rowerymerida.pl/testy.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Świetny pomysł. Szkoda, że to nie indiana bo chciałem przetestować wreszcie x-pulser’a