Przeszkadzało mu szczekanie psów sąsiadek. Podrzucił kiełbasę nafaszerowaną trucizną

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do 3 lat więzienia może grozić 86-letniemu mieszkańcowi Lublina. Mężczyzna postanowił otruć dwa psy swoich sąsiadek. Podrzucił kiełbasę nafaszerowaną trucizną.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem. Policjanci otrzymali zgłoszenie od dwóch mieszkanek Lublina o próbie otrucia ich psów. Przy bramie posesji znalazły kawałek mięsa nafaszerowanego trutką na szczury.

Na pobliskim monitoringu zarejestrowano starszego mężczyznę, który podrzucił zatrute mięso pod bramę. Funkcjonariusze z III komisariatu od razu zatrzymali sprawcę. Okazało się, że to 86-letni mieszkaniec Lublina.

Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania uśmiercenia dwóch psów, do których się przyznał. Wyjaśnił, że przeszkadzało mu szczekanie czworonogów. Teraz może mu grozić do 3 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.