Przeszkadzał mu szlaban, wiec go uszkodził. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera

uszkodził szlaban
Uszkodził szlaban przy ul. Głębokiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzna z nagrania, który prawdopodobnie wracając z imprezy uszkodził parkingowy szlaban. Straty oszacowano na blisko 5 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 11 listopada na parkingu przy ul. Głębokiej w Lublinie. Doszło tam do uszkodzenia przez młodego mężczyznę szlabanu, który był zainstalowany przez wjazdem na parking.

„Sprawca to młody mężczyzna, który z sobie tylko znanych powodów postanowił pokazać swoją niekwestionowaną dominację nad tym prosty urządzeniem” – mówi Anna Kamola z lubelskiej policji.

Na nagraniu z kamery parkingowej widać jak mężczyzna taranuje ciałem ramie szlabanu i odchodzi. Po oględzinach okazało się, że zniszczył nie tylko ramię szlabanu, ale także elektroniczny czytnik kart, dwie furtki, klamkę oraz przęsło ogrodzeniowe.

W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 5 tys. zł. Do chwili obecnej pomimo zabezpieczonego nagrania z wizerunkiem sprawcy, nie udało się ustalić jego tożsamości. Osoby, które go rozpoznają mogą przekazać informację anonimowo pod nr tel. (81) 535-48-00.

„Krewki mężczyzna z pewnością zasłużył na szlaban oraz karę wymierzoną przez sąd” – komentuje Anna Kamola.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.