Przesyłkę odbierzesz także w Biedronce. Nawet w niedzielę niehandlową

Poczta Polska rozwija współpracę z Biedronką
Poczta Polska rozwija współpracę z Biedronką | fot. Poczta Polska

Największy operator pocztowy w Polsce – Poczta Polska – rozpoczyna współpracę z właścicielem sklepów sieci Biedronka. W wybranych placówkach można już odbierać przesyłki, nawet w niedziele niehandlowe.

Paczkomat Poczty Polskiej w Biedronce

Biedronka testuje nową usługę w ramach współpracy z Pocztą Polską, dzięki której markety tej sieci będą mogły być otwarte również w niedziele niehandlowe. W jej rezultacie odbiór przesyłek możliwy będzie bezpośrednio w sklepach Biedronka przy okazji zakupów.

W wybranych sklepach Biedronka klienci mogą odbierać przesyłki z paczkomatów Poczty Polskiej. Usługa została już uruchomiona m.in. w Warszawie (2), Drzewicy (1), Gomunicach (1). Wkrótce to rozwiązanie ma być sukcesywnie wdrażane w kolejnych wybranych sklepach.

Uruchomienie paczkomatów Poczty Polskiej w sklepach Biedronka pozwala na obejście zakazu handlu w niedzielę. Oznacza to, że w sklepach, w których uruchomiono już paczkomaty, będziemy mogli zrobić zakupy również w niedziele niehandlowe.

„Zależy nam na zapewnieniu klientom e-sklepów dogodnych form odbioru zakupów, dzięki współpracy z dużymi i znanymi sieciami handlowymi, do których bez wątpienia należą markety Biedronka” – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Jeszcze w tym roku Poczta Polska rozszerzy możliwości odbioru przesyłek w automatach paczkowych, do końca 2022 roku Spółka uruchomi 2 tys. własnych automatów zewnętrznych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.