Przeskoczyli przez ogrodzenie ZOO, kiedy to było zamknięte. Wcześniej spożywali alkohol

Nastolatkowie uszkodzili ogrodzenie ZOO w Zamościu | fot. KMP Zamość

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy postanowili pozwiedzać ogród zoologiczny w Zamościu, kiedy ten był już zamknięty. Przeskoczyli przez ogrodzenie, powodują jego uszkodzenie.

Do zdarzenia doszło w sobotę na terenie ogrodu zoologicznego w Zamościu. Tuż po godz. 17 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że dwie osoby weszły na teren ZOO przeskakując ogrodzenie. W tym czasie ogród był zamknięty dla zwiedzających.

Jak się okazało 17-latek z powiatu chełmskiego oraz 19-latek z powiatu świdnickiego wspólnie z kolegami przyjechali do Zamościa, aby zwiedzić ZOO. Kiedy dowiedzieli się, że ogród jest zamknięty, postanowili mimo wszystko pospacerować po jego terenie. W tym celu przeskoczyli przez ogrodzenie, przy okazji uszkadzając jeden z paneli.

Badanie trzeźwości wykazało, że 19-latek znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu, natomiast 17-latek w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Nastolatkowie odpowiedzą za uszkodzenie ogrodzenia. Wartość uszkodzeń przedstawiciel ogrodu zoologicznego wycenił na kwotę ok. 300 zł.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.