Przeskoczył przez ogrodzenie i postanowił popływać w miejskim basenie nocą

basen kraśnik
Kryta pływalnia w Kraśniku przejdzie modernizację

Policjanci zatrzymali amatora nocnego pływania, który włamał się na teren miejskiej pływalni i postanowił skorzystać z basenu. Mężczyzna nie chciał opuścić basenu na prośbę ochroniarza.

Do niecodziennej interwencji doszło około godz. 3 w Kraśniku. Pracownik ochrony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w pewnym momencie usłyszał dochodzące z odkrytego basenu odgłosy i postanowił to sprawdzić.

W ciemnościach zauważył, że na powierzchni coś się rusza. Po chwili dostrzegł tam mężczyznę, którego próbował namówić do wyjścia. Jednak nie przyniosło to skutku. Wtedy poprosił o interwencję policjantów.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ubrany w strój plażowy po przeskoczeniu ogrodzenia postanowił popływać. Wybrał godziny, w których obiekt jest zamknięty.

Początkowo amator nocnej kąpieli nie miał zamiaru wychodzić na powierzchnię, jednak mundurowi przekonali finalnie 34-latka, aby wyszedł z wody.

Po pozbieraniu swoich rzeczy pozostawionych wcześniej przy pobliskim drzewie, w asyście policjantów opuścił tereny ośrodka. W stosunku do mężczyzny zostało wszczęte postępowanie o wykroczenie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.