Przerażający incydent. Agresywny owczarek zagryzł dwa psy na oczach ich właścicielki

Agresywny owczarek niemiecki zagryzł dwa psy
Agresywny owczarek niemiecki zagryzł dwa psy | fot. nadesłane

Jedna z Czytelniczek powiadomiła nas, że w środę przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie agresywny owczarek niemiecki zagryzł jej dwa psy. Pies był bez smyczy i kagańca.

Owczarek zagryzł dwa psy w Lublinie

Do dramatycznego incydentu doszło w środę (30.06) po godz. 8 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. O sprawie poinformowała nas właścicielka zagryzionych dwóch psów, która prosi o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

„Wszystko odbyło się przed bramą zagrodzonego bloku na Mełgiewskiej. Agresywny owczarek niemiecki wyciągnął pieska spod bramy i rozszarpał na moich oczach. Właściciel tylko stał i się przyglądał, jak owczarek atakuje drugiego mojego psa. Zeznał na policji, że bał się swojego psa. Wyszedł z nim na spacer bez kagańca i smyczy.

Pies rok temu zaatakował naszą mamę i chciał wyrwać jej z rąk psa. Wtedy pomógł Pan z MPK. Nikt nie chce zabezpieczyć tego psa, bo jest szczepiony i karmiony. Właściciel psa ma niebieską kartę, znęcał się nad rodziną. Pies regularnie jest bity. Od byłej żony wiemy, że pies był pojony wódką. Nie chcemy, aby doszło do kolejnej tragedii. My sami się boimy, bo codziennie jest z tym psem na spacerze” – ostrzega właścicielka zagryzionych psów.

„Na miejsce przyjechał patrol policji, który spisał notatkę. Byłam na komisariacie i złożyłam zeznania. Właściciel owczarka będzie ścigany o ukaranie i tyle. Pies jest dalej tam, dalej stwarza zagrożenie i nikt nie chce pojechać tam z behawiorystą. Ten pies powinien być na obserwacji” – dodaje.

Przypomnijmy, że za nieupilnowanie psa grozi mandat 500 zł mandatu. W przypadku pogryzienia sprawa może trafić do sądu. CZYTAJ TAKŻE: Mandat za spacer z psem. Od soboty wzrosły kary za puszczanie psa luzem

ZOBACZ TAKŻE:
► Agresywne amstaffy rzuciły się na kobietę z maltańczykiem. Pies został rozszarpany DRASTYCZNE ZDJĘCIA I NAGRANIE

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czekajmy dalej na kolejną tragedię. Dlaczego nikt nie chce zająć się tym psem ?

  2. Karma dotyka każdego, Ty kogoś pobijesz, a za kilka miesięcy stracisz swoje psy.