Przepłynął wpław rzekę Bug żeby dostać się przez Polskę do Belgii

Obywatel Rosji przepłynął Bug i chciał dotrzeć przez Polskę do Belgii. Jego plany pokrzyżowali funkcjonariusze Straży Granicznej. Mężczyzna został zatrzymany przez pograniczników.

 

6 marca funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Dołhobrodach, zatrzymali nielegalnego migranta. Przed zatrzymaniem, mężczyzna przepłynął wpław rzekę graniczną Bug, a następnie przemieszczał się w głąb kraju.

 

Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymanym okazał się 29 -letni obywatel Rosji. Mężczyzna, który po przewiezieniu na Placówkę SG, otrzymał ciepłe i suche ubranie, nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do legalnego pobytu na terytorium RP. W rozmowie z funkcjonariuszami wyznał, iż docelowo chciał dotrzeć do Belgii.

 

Mężczyzna, po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, został przekazany białoruskim służbom granicznym.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.