Przemysław Czarnek zakażony koronawirusem. „Czuje się dobrze”

przemysław czarnek sejm
Poseł Pis Przemysław Czarnek | archiwum prywatne Przemysława Czarnka

Przemysław Czarnek jest zakażony koronawirusem. Nominowany do objęcia stanowiska ministra edukacji i nauki nie weźmie udziału w dzisiejszej uroczystości zaprzysiężenia nowego rządu.

W poniedziałek o godz. 15 odbędzie się powołanie nowego rządu. Nominacji na ministra edukacji i nauki nie odbierze jednak Przemysław Czarnek, u którego w poniedziałek rano potwierdzono zakażenie koronawirusem.

„Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów” – pisze na twitterze Przemysław Czarnek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.