Przelotne opady deszczu, a także deszczu ze śniegiem. Lokalnie możliwe burze. Szykuje się bardzo nieprzyjemna niedziela

Burza nad Lublinem
Burza nad Lublinem | fot. Krzysztof Jurkiewicz

Dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, przejściowo także deszczu ze śniegiem, w górach słabe opady śniegu. Lokalnie możliwe burze. Przedstawiamy szczegółową prognozę pogody dla województwa lubelskiego.

Pogoda na dziś. Słońce, deszcz i burze

W dzień w niedzielę (24.03) zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie możliwe burze. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25.03) zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Początkowo miejscami przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Lokalnie może być ślisko. Wiatr początkowo umiarkowany, porywisty, później słabnący, południowo-zachodni.

Pogoda na poniedziałek, 25 marca

W dzień w poniedziałek (25.03) zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, rano i wieczorem lokalnie również deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W nocy z poniedziałku na wtorek (25/26.03) zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Początkowo miejscami zanikające przelotne opady deszczu. Lokalnie mgły marznące i ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Lokalnie może być ślisko. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.