Przelatująca kaczka wybiła szybę w szkolnym autobusie

68 101619

W autobus wiozący dzieci do szkoły nagle uderzyła przelatująca kaczka. Zwierzę wybiło szybę i wpadło do środka. Nikomu nic się nie stało.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj kilkanaście minut przed godziną 8.00 w miejscowości Rudno. Autobus wiozący dzieci do szkoły w Michowie wyjechał z ostrego zakrętu drogi. Wtedy oczom kierowcy ukazała się nadlatująca od przodu kaczka, która nieuchronnie zmierzała w kierunku pojazdu.

 

Kierowca nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Zwierzę uderzyło w przednią szybę autobusu po stronie kierowcy całkowicie ją wybijając i wpadło do środka. Na szofera posypało się tłuczone szkło.

 

Mężczyzna w całym tym zamieszaniu nie stracił zimnej krwi i bezpiecznie zatrzymał pojazd. Dzięki temu żadnemu z jadących dzieci nie stała się poważna krzywda. Zwierzę niestety nie przeżyło uderzenia.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.