Przejechał go własny ciągnik. Mężczyznę do szpitala zabrał śmigłowiec

68 122174
Przejechał go własny ciągnik | fot. Policja Kraśnik

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Rudnik Pierwszy (gm. Zakrzówek) pod Kraśnikiem. Traktorzystę przejechał jego własny ciągnik. Interweniował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 15 w miejscowości Rudnik Pierwszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika rolniczego podczas jego obsługi, stojąc na zewnątrz maszyny usiłował ją uruchomić. W tym momencie ciągnik ruszył i najechał na mężczyznę.

Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratownicze oraz patrol prewencji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu grupy dochodzeniowej. Poszkodowany 53-letni właściciel ciągnika z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.