Przejdzie 500 km Głównym Szlakiem Beskidzkim, by pomóc podopiecznym Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Dawid Oleszko przejdzie 500 km Głównym Szlakiem Beskidzkim dla podopiecznym Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Dawid Oleszko przejdzie 500 km Głównym Szlakiem Beskidzkim dla podopiecznym Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Dawid Oleszko pokona ponad 500-kilometrowy Główny Szlak Beskidzki w 21 dni. Chce w ten sposób pomóc podopiecznym Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Dawid dla podopiecznych Hospicjum

„W tym roku postanowiłem podjąć wyzwanie swojego życia i przejść Główny Szlak Beskidzki w czasie poniżej 21 dni. Jest to szlak górski liczący co najmniej 520 km, jednak nie chciałem tego robić wyłącznie dla siebie, więc postanowiłem, że przy okazji wspomogę Hospicjum dla Dzieci im. Małego księcia w Lublinie. Dla mnie to dodatkowa motywacja, żeby przejść ten szlak i przy okazji pomóc podopiecznym Hospicjum” – pisze Dawid.

Za każdy kilometr pokonany przez Dawida firmy SFD i Kodilla zadeklarowały wpłatę na organizowaną przez niego zbiórkę charytatywną, z której całkowita kwota przekazana zostanie na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Link do zbiórki: pomagam.pl/gsbdlahospicjum.

Dawid wyrusza w trasę już dziś, czwartek 19 maja. Każdego dnia Dawid będzie relacjonować przebieg trasy na swoim profilu Facebook www.facebook.com/dawid.oleszko.5 i i Instagramie oleeeszek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.