Ważny temat? Prześlij newsa!

Przed nami EKOpiknik Rodzinny nad Zalewem Zemborzyckim

Spotted Lublin

Po raz dwunasty mieszkańcy Lublina będą mogli skorzystać z atrakcji oferowanych podczas Ekopikniku Rodzinnego.   Z roku na rok Ekopiknik cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców dzięki tak licznym partnerom wydarzenia, zapewniającym różnorodne atrakcje.   – W związku z obchodami 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi chcemy wzbogacić Ekopiknik o nietuzinkowe atrakcje. Mamy nadzieję, że […]

Po raz dwunasty mieszkańcy Lublina będą mogli skorzystać z atrakcji oferowanych podczas Ekopikniku Rodzinnego.

 

Z roku na rok Ekopiknik cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców dzięki tak licznym partnerom wydarzenia, zapewniającym różnorodne atrakcje.

 

– W związku z obchodami 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi chcemy wzbogacić Ekopiknik o nietuzinkowe atrakcje. Mamy nadzieję, że w tym szczególnym okresie urozmaicona oferta pikniku zapewni mieszkańcom naszego miasta atrakcyjną zabawę, umożliwiającą podniesienie świadomości ekologicznej – informują organizatorzy.

 

Bezpłatna linia „EKO”

W związku z organizowanym ekopiknikiem zostanie uruchomiona specjalna linia „EKO”, zapewniająca dodatkowy dojazd nad Zalew Zemborzycki.

 

Linia „EKO” będzie obsługiwana autobusem przegubowym, a przejazdy na tej linii będą bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych.

harmonogram 2017,klOWfqWibGpC785HlXs

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check