Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko!

Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Przechowaj co chcesz – to nowość na lubelskim rynku! Firma zapewnia usługę self storage, polegającą na udostępnianiu przestrzeni magazynowej każdemu, kto tego potrzebuje.

Przechowaj co chcesz – pierwsza usługa ”self storage” w Lublinie

Wakacje już za pasem, a Ty wciąż nie możesz zabrać się do spakowania swoich rzeczy z akademika lub wynajmowanego na rok akademicki mieszkania? Masz w planach generalny remont i szukasz bezpiecznej przestrzeni na przechowanie mebli? A może Twoje przepełnione biuro ewidentnie domaga się większej ilości powierzchni do składowania dokumentów? Self storage to innowacyjna usługa, gwarantująca rozwiązanie Twoich problemów!

Self storage to usługa wciąż mało popularna w Polsce, za to na świecie stanowiąca ogromne udogodnienie dla każdego, komu brakuje wolnej przestrzeni do składowania mebli, dokumentów czy jakichkolwiek innych przedmiotów. Możliwości są tutaj nieograniczone – przechowaj co tylko chcesz, ile tylko chcesz i jak długo chcesz.

przechowaj co chcesz

Przechowaj co chcesz – w jaki sposób przechowamy Twoje rzeczy?

Możesz być pewny, że Twoje rzeczy są w dobrych rękach – przechowamy je w nowoczesnym, bezpiecznym magazynie przystosowanym do self storage. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twoje rzeczy spoczywają w suchym i czystym miejscu, pod czułym okiem naszych kamer i pracowników ochrony.

Przechowaj co chcesz – super promocja dla studentów!

Studencie, potrzebujesz przechować swoje rzeczy na okres wakacji, a nie specjalnie masz ochotę na pakowanie walizek i zabieranie całego bagażu do domu? Z myślą o studentach przygotowaliśmy pakiet wakacyjny, w ramach którego, przechowamy Twoje rzeczy na okres wakacji w promocyjnej cenie!

Spakuj swoje rzeczy i przyjedź z nimi do naszego magazynu mieszczącego się przy ul. Smoluchowskiego 1 w Lublinie. Na miejscu udostępnimy Tobie paletę 120x80cm oraz folię stretch. Możesz na niej umieścić rzeczy do wysokości 200 cm, a gotową paletę owiń folią. Tak zapakowana paleta będzie bezpiecznie czekać w naszym magazynie na dzień odbioru. W ramach pakietu wakacyjnego przechowamy ją na okres 3 miesięcy w promocyjnej cenie 249 zł! Uwaga, promocja ważna po okazaniu legitymacji studenckiej!

Przechowaj co chcesz – w atrakcyjnej cenie już od 69 zł!

Dla tych, dla których 1 m2 to zbyt mała przestrzeń, przygotowaliśmy większe skrytki i pomieszczenia mające od 2 do aż 36 m2 powierzchni. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do cennika na naszej stronie.

Przechowaj co chcesz – zapraszamy na wirtualny spacer po naszym magazynie

Odwiedź stronę internetową firmy – www.przechowajcochcesz.pl, na której między innymi odbędziesz wirtualny spacer po magazynie. Przekonaj się sam, że Twoje rzeczy przechowywane będą w bezpiecznym magazynie, w pełni przystosowanym do pełnienia usług self storage. Zapraszamy do kontaktu! Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami pod numerem 690 022 239 – odpowiemy na wszelkie pytania.

przechowaj co chcesz

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.