Przebudowa SPSK nr 1 przy ul. Staszica. Od środy kierowcy tędy nie przejadą

Przebudowa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ul. Staszica | fot. Dominik Wąsik

Rozpoczęło się wyburzanie gmachu SPSK 1 przy ul. Staszica 16 w Lublinie. Od czwartku przez dwa dni kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu.

W poniedziałek rozpoczęły się prace przy wyburzaniu starego gmachu szpitala przy ul. Staszica 16, gdzie do niedawna mieściła się Klinika Patologii Ciąży. Prace wyburzeniowe rozpoczęto od placu budowy, ale w najbliższych dniach przeniosą się na stronę od ul. Staszica.

W związku z tymi pracami ul. Staszica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego od środy (19 lutego), od godz. 16.00 do soboty (22 lutego) do godz 23.00.

Kierowcy jadący od strony ul. Radziwiłłowskiej dojadą do wysokości kościoła i parkingu przy szpitalu. Natomiast jadący od strony ul. Wodopojnej zatrzymają się na wysokości budynku przy ul. Staszica 18.

Wyburzanie starego gmachu SPSK 1 przy ul. Staszica 16 | fot. Dominik Wąsik
Wyburzanie starego gmachu SPSK 1 przy ul. Staszica 16 | fot. Dominik Wąsik
Wyburzanie starego gmachu SPSK 1 przy ul. Staszica 16 | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.