Przebudowa ronda przy Gali. Od wtorku pierwsze utrudnienia

IMG 20181105 084243
Od wtorku wyłączą część Al. Zygmuntowskich | fot. Dominik Wąsik

Dotychczasowe prace drogowców przy przebudowie ronda przy Gali i ul. Fabrycznej nie utrudniały życia kierowcom. Od wtorku ma to się zmienić. Kierowcy pojadą objazdem.

Wyłączony całkowicie z ruchu będzie odcinek Al. Zygmuntowskich między zjazdem na parking MOSiR znajdującym się bliżej stadionu żużlowego, a rondem Lubelskiego Lipca ’80. Nie będzie możliwości zjazdu z ronda w Al. Zygmuntowskie.

Dojazd do obiektów znajdujących się przy Al. Zygmuntowskich a także kompleksu Aqua Lublin możliwy będzie wyłącznie od strony skrzyżowania z al. Piłsudskiego.

Dodatkowo sygnalizacja świetlna na rondzie Lubelskiego Lipca ’80 przejdzie w tryb pracy światła żółtego, pulsującego, zaś ta skrzyżowaniu Al. Zygmuntowskich z al. Piłsudskiego zostanie wyłączona.

Komunikacja miejska na objazdy

Objazdy dla komunikacji miejskiej obowiązują od poniedziałku 5 listopada. W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki: Hala MOSiR 01 oraz Rondo Lubelskiego Lipca 04.

Tym samym linie nr: 14, 153, 158 i 950 będą kursować następującym objazdem:

+ Linie nr 14, 153 i 158 w obu kierunkach przejazdu:
… – al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca 80 – Fabryczna – …

+ Linia nr 950 w kierunku Pancerniaków:
… – al. Piłsudskiego – Wolska – Droga M. Majdanka – …

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.