Przebudowa placu Litewskiego. Zamkną przejście wzdłuż Poczty i McDonald's

Od czwartku zostanie zamknięte przejście od deptaka do skrzyżowania ulic Krakowskie Przedmieście – 3 Maja – Kołłątaja. Pójdziemy obejściami.

Prace nad przebudową placu Litewskiego idą zgodnie z planem. Wykonawca od czwartku 18 sierpnia wprowadzi dalsze zmiany organizacji ruchu pieszego i samochodowego w obszarze ulic Krakowskie Przedmieście i Kapucyńska na odcinku od placu „przed Pedetem” do ulicy Kołłątaja w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi.

Planowane zmiany potrwają przez najbliższe trzy miesiące do 18 listopada.

Nie będzie przejścia

Zmiana organizacji będzie polegać na całkowitym zamknięciu ciągłego ruchu pieszego wzdłuż McDonald’a, poczty i kościoła pw. św. Piotra i Pawła, czyli od deptaka do skrzyżowania ulic Krakowskie Przedmieście / 3 Maja / Kołłątaja.

ulica hugona kołłątajaPrzejście od deptaka w ulicy Krakowskie Przedmieście do skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Kołłątaja / 3 Maja możliwe będzie ulicami: Kapucyńska, Narutowicza, Peowiaków, Kołłątaja. Udostępnienie przejścia po nowej nawierzchni placu z początkiem września nie będzie możliwe z uwagi na trwające prace archeologiczne na terenie tej części inwestycji.

(fot. Dominik Wąsik)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. Przejście do McDonald’s – chodnikiem od skrzyżowania ulic Krakowskie Przedmieście / Kołłątaja / 3 Maja