Protest rolników. Prawie cała obwodnica Lublina jest zablokowana. I tak będzie do piątku

Obwodnica Lublina zablokowana przez protestujących rolników
Obwodnica Lublina zablokowana przez protestujących rolników | fot. Mapy Google

Trwa protest rolników. Od rana zablokowana jest prawie cała obwodnica Lublina. Kierowcy korzystają z objazdów lokalnymi drogami. Wielu kierowców korzysta z nawigacji, która niekoniecznie prowadzi ich prawidłowymi trasami. Niełatwo mają również kierowcy ciężarówek.

Rolnicy zablokowali obwodnicę Lublina

Rzeszów/Kraśnik – Lublin

Droga ekspresowa S19 będąca częścią obwodnicy Lublina jest zablokowana od węzła Niedrzwica aż do węzła Lublin Sławinek (zjazd na Warszawę / Lublin).

Lublin – Rzeszów/Kraśnik

Jadąc S19 w drugim kierunku to blokada występuje od węzła Szerokie (zjazd na Nałęczów / ul. Nałęczowska) do węzła Strzeszkowice.

Rzeszów/Warszawa – Chełm/Zamość

W przypadku drogi ekspresowej S12/S17 to jej blokada występuje od węzła Czechów (zjazd na Snopków / ul. Bohaterów Września) aż do węzła Świdnik.

Chełm/Zamość – Rzeszów/Warszawa

S12/S17 w drugim kierunku jest zablokowana od węzła Świdnik do węzła Czechów (zjazd na Snopków / ul. Bohaterów Września).

Sprawdź szczegóły: Protest rolników w Lublinie i okolicy – 21 marca. Duże utrudnienia na obwodnicy Lublina [MAPA BLOKAD, OBJAZDY]

Przejezdny odcinek obwodnicy Lublina

Obecnie kierowcy mogą korzystać tylko z fragmentu obwodnicy Lublina. Kierowcy jadący od strony Warszawy lub Lublina na węźle Lublin Sławinek (zjazd na Warszawę / Lublin) mogą zjechać w kierunku Chełma/Zamościa i dojadą do węzła Czechów (zjazd na Snopków / ul. Bohaterów Września), lub w kierunku Rzeszowa/Kraśnika do węzła Lublin Szerokie (zjazd na Nałęczów / ul. Nałęczowska).

W przypadku kierowców włączających się na obwodnicę Lublina na węźle Lublin Czechów (zjazd na Snopków / ul. Bohaterów Września) mają oni możliwość zjechać na węźle Lublin Sławinek (zjazd na Warszawę / Lublin) lub węźle Lublin Szerokie (zjazd na Nałęczów / ul. Nałęczowska).

Utrudnienia na obwodnicy Lublina potrwają do piątku (22 marca) do godz. 17:00-18:00 (w zależności od lokalizacji blokady).

Dłuższa blokada jest natomiast zapowiedziana na węźle Lublin Węglin (zjazd na Bełżyce / Lublin). Tu rolnicy mają blokować odcinek S19 od węzła Strzeszkowice do węzła Lublin Szerokie (zjazd na Nałęczów / ul. Nałęczowska) do 21 kwietnia.

AKTUALIZACJA: Koniec protestów rolników w Lublinie i na dwóch węzłach obwodnicy miasta. Blokada w Ciecierzynie utrzymana do poniedziałku

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Do roboty na pola pasożyty.
  Im wiecznie źle.
  Za sucho, za mokro, za duże zbiory albo za małe. Wiecznie źle. Jedynie dopłaty zawsze za małe. Jak nie pasuje to do łopaty. Bida a co drugi zapasiony. Chata odwalona, fura musi być. Wakacje dwa razy w roku albo lepiej. Sprzęt za miliony, kredyty preferencyjne. KRUS tani. I zawsze źle.

 2. do „Nierolnik”

  Na szczęście myślący ludzie w chooju mają co ty uważasz (ty – celowo z małej).

 3. Kiedy przestaniecie pisać, że to rolnicy?. To proste pisiurskie ćwoki manipulowane przez producentów zwierząt futerkowych, kłusowników nazywających się myśliwymi oraz pisiurstwo z solidarności RI.

 4. Niech tusk ich potraktuje kulkami, jak górników. Łapy to tego przyłożyli i PiS i platforma ,a teraz udają zatroskanych

 5. Zamiast zablokować granicę z UA i Warszawę pod Sejmem to blokują drogi utrudniając życie obywatelom. Rządzący tej i wcześniejszej partii mają swobodę poruszania się a cierpi zwykły śmiertelnik.

 6. Ogłaszam Protest Oprotestowujący Protest Rolników (skrót POPR). Zablokujemy im traktory na blokadach i dojazd do pól, aby wszystko zarosło i się zakszaczyło, ku uciesze dzikiej zwierzyny. Dzisiaj do pracy 2,5h, bo on się chce protestować na wypasionych traktorach, z unijnych dopłat i preferencyjnych kredytów. Jak się nie zarabia w biznesie, to się zmienia biznes. Do roboty płaczki!