Promocja na tańsze paliwo na stacjach PKN Orlen przedłużona

Stacja paliw PKN Orlen
Stacja paliw PKN Orlen | fot. Dominik Wąsik

Choć pierwotnie promocja na tańsze paliwo miała trwać do końca wakacji, to Orlen zdecydował się na jej przedłużenie o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr.

Orlen przedłuża promocję na paliwo

„Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN Orlen o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr” – poinformował w środę Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Liczba promocyjnych tankowań jest ograniczona. W każdym przypadku promocja obejmuje do dwóch tankowań na stacjach Orlenu, do 50 litrów paliwa każde. Każdy dodatkowo zatankowany litr benzyny lub oleju napędowego powyżej 50 litrów jest rozliczany według ceny wyświetlanej na dystrybutorze w trakcie tankowania.

Promocja nie obejmuje paliwa LPG.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Marian nie jestem za pisem ale warto zobaczyć po ile kosztuje dolar … bo w tej walucie rozliczasz zakupy ropy to po 1. Po 2 do wytworzenia paliwa używa się produktów palnych do grzania oraz chlodzenia aby zachodziły procesy rafineryjne popatrz po ile teraz gaz… łatwo się ocenia trudniej sprawdzić podstawowe dane ….