Promocja na piwo 9+9 gratis w Biedronce. Zasady promocji [3-4 grudnia]

Promocja na piwo Hopfe 9+9 w Biedronce
Promocja na piwo Hopfe 9+9 w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Promocja na piwo za darmo wraca do sklepów Biedronka. Od piątku do soboty przy zakupie 18 piw, 9 otrzymamy gratis. Oferta obowiązuje do 3 do 4 grudnia.

Piwo 9+9 Biedronka

W piątek i sobotę (3-4 grudnia) we wszystkich sklepach Biedronka w Polsce będzie obowiązywała promocja na piwo gratis. Przy zakupie 18 butelek piwa marki Hopfe zostanie naliczony rabat o wartości 9 butelek. Aby skorzystać z promocji na piwo należy posiadać aktywną kartę Moja Biedronka, która upoważnia nas do odebrania 9 piw za darmo.

Promocja 9+9 gratis obowiązuje na wszystkie piwa butelkowe Hopfe Pilsner 500 ml. Limit dzienny piw na jedną kartę Moja Biedronka to 18 butelek, w tym 9 gratis. Oferta na piwa jest ważna w dniach 3-4 grudnia 2021 r. Przy zakupie 18 butelek za jedną zapłacimy 1,25 zł (cena regularna 2,49 zł/butelka).

Biedronka informuje, że w wybranych sklepach promocja na piwo będzie przedłużona do niedzieli 5 grudnia. Dotyczy to sklepów, które w niedziele funkcjonują jako placówki pocztowe. Lista otwartych sklepów w niedziele: Biedronka otwiera sklepy także w niedziele niehandlowe. Które? Lista sklepów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.