Prokuratura o śmiertelnym wypadku na basenie Łabędzia w Lublinie

lab03 e1495291951437

Prokuratura wyjaśnia sprawę wypadku na pływalni przy ul. Łabędziej. Zginął tam 51-letni mieszkaniec Lublina.

 

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w zeszły piątek (19 maja) przed godz. 21. Według relacji świadków, mężczyzna nagle znalazł się na dnie basenu. – Jak wynika z zapisu monitoringu, miał zamiar wyjść z basenu i podpłynął do brzegu, ale zamiast wyjść na powierzchnię poszedł na dno – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

 

Mimo reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny. Prokuratura wykluczyła utonięcie, ponieważ w płucach denata nie było wody. – Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi co było przyczyną wypadku. Zleciliśmy dodatkowe badania, które powinny pomóc w ustaleniu, co doprowadziło do zgonu 51-latka – mówi Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Prawdopodobnie mogła być to jakaś choroba.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.