Prokuratura Krajowa chciała kupić od niego choinki. „Nie współpracuję z PIS-em”

Prokuratura Krajowa chciała kupić od niego choinki. "Nie współpracuję z PIS-em"
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Sprzedawca choinek odmówił sprzedaży drzewek Prokuraturze Krajowej, która złożyła u niego zamówienie na dwie żywe choinki w donicach. Argumentował to, że nie współpracuje z PIS-em.

Wszystko zaczęło się od maila pracownika Prokuratury Krajowej, który został wysłany do sprzedawcy choinek z Warszawy. Prokuratura złożyła u niego zamówienie na dostarczenie dwóch żywych choinek w donicach już przystrojonych.

„Co roku zgłaszają się do nas ministerstwa, urzędy, a nawet pan prezydent. Czasem ktoś powie: „żadne pieniądze nie śmierdzą”. Otóż te pieniądze śmierdzą bardzo, a praca dla takich ludzi byłaby czymś na prawdę obrzydliwym” – komentuje pan Tomasz, właściciel firmy.

Po czym odpisał na maila: „Informuję, że nasza firma nie współpracuje z instytucjami związanymi z pisem, a zwłaszcza z panem „zero”. Nie ma takiej możliwości, abyśmy zbrukali się pracą dla osób, które przyczyniają się do niszczenia polskiej demokracji oraz nie szanują podstawowych wartości, jakimi są prawa człowieka”.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.