Ważny temat? Prześlij newsa!

Prognoza pogody od 29 kwietnia do 5 maja 2024: Ciepło i słońce zadomowi się na dłużej

Spotted Lublin

To będzie wspaniały tydzień pełen słońca oraz przyjemnych temperatur. Nie będzie ani zimno, ani gorąco, będzie po prostu idealnie. Najbliższe dni z pewnością będą zachęcać do przebywania na świeżym powietrzu. Jeśli planujecie jakieś imprezy na majówkę, to planujcie je śmiało w plenerze. Pogoda na ostatnie dni kwietnia i pierwszy tydzień maja Poniedziałek oraz wtorek (29-30 […]

grill podczas imprezy

Grill podczas imprezy | fot. Adobe Stock

To będzie wspaniały tydzień pełen słońca oraz przyjemnych temperatur. Nie będzie ani zimno, ani gorąco, będzie po prostu idealnie. Najbliższe dni z pewnością będą zachęcać do przebywania na świeżym powietrzu. Jeśli planujecie jakieś imprezy na majówkę, to planujcie je śmiało w plenerze.

Pogoda na ostatnie dni kwietnia i pierwszy tydzień maja

Poniedziałek oraz wtorek (29-30 kwietnia) będą pogodne. Na niebie pojawi się niewielka ilość chmur, z których nie będzie padać. Na termometrach w poniedziałek zobaczymy 23 stopnie Celsjusza, a we wtorek 22 stopnie Celsjusza. Noce również będą ciepłe, z temperaturą w okolicach 10 stopni Celsjusza, więc w końcu odpoczniemy od przymrozków.

Środa (1 maja) oraz czwartek (2 maja) na termometrach nie przyniosą zmian, ponieważ w dalszym ciągu będziemy notować wartości na poziomie 22 stopni Celsjusza. Zmiany będą jedynie widoczne na niebie, ponieważ nie zobaczymy na nim ani jednej chmury. Noce również będą ciepłe, z temperaturą na poziomie 10 stopni Celsjusza.

3 maja, czyli piątek, przyniesie lekkie zmiany w postaci wzrostu zachmurzenia. Kolejne dni, czyli weekend, przyniosą dominacje zachmurzenia. Na szczęście nadal będzie ciepło oraz bez opadów, z temperaturami na poziomie 20-17 stopni Celsjusza.

Zobacz także: Gdzie i jak grillować w Lublinie, żeby nie dostać mandatu? Lista miejsc

tygodniowa prognoza pogody 29 kwietnia 5 maja 2024
Tygodniowa prognoza pogody: 29 kwietnia – 5 maja 2024 r. | źródło: meteolu.pl

Porywy wiatru w tym tygodniu (29 kwietnia – 5 maja):

Ciśnienie w tym tygodniu (29 kwietnia – 5 maja):

Źródło: IMGW, Paweł Reducha, meteolu.pl

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check