Prognoza pogody na majówkę w Lublinie. Będzie ciepło!

Ogródki gastronomiczne na deptaku w Lublinie
Ogródki gastronomiczne na deptaku w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Pogoda – majówka 2024 w Lublinie. Wygląda na to, że podczas majówki w końcu będziemy mogli schować kurtki i ciepłe ubrania! Sprawdźcie prognozę pogody na majówkę 2024 w Lublinie.

Prognoza pogody na długi weekend majowy (1-5 maja) w Lublinie

Jest jeszcze za wcześnie na dokładną prognozę, ale wszystko wskazuje na to, że majówka w Lublinie i na całej Lubelszczyźnie będzie ciepła. Temperatura będzie rosnąć już od najbliżej niedzieli, 28 kwietnia. Termometr w najcieplejszym momencie dnia powinien pokazywać 21, może nawet 22 stopnie powyżej zera. W kolejnych dnia zrobi się jeszcze cieplej.

Warto jednak mieć parasol na podorędziu, ponieważ może odrobinę padać, ale będzie to raczej przelotny, wiosenny deszcz, a nie ulewa. Na szczegółowe prognozy pogody dla Lublina na majówkę musimy jeszcze poczekać kilka dni. Na pewno będziemy informować o pogodzie na długi weekend majowy.

Zobacz także: Prognoza pogody na 7 dni. Ciepłe uderzenie jeszcze w tym tygodniu. Ale najpierw niebezpieczne przymrozki!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.