Prognoza pogody: gwałtowne burze w niedzielę nad naszym regionem

prognoza pogody
W ciągu ostatnich godzin nad Polską szaleje gwałtowna burza. W całym kraju wiatr zerwał lub uszkodził dachy na 134 budynkach, w tym 82 mieszkalnych. W dniu dzisiejszym możemy spodziewać się ulewnych deszczów nad naszym regionem.

W niedzielę deszczowe chmury będą przemieszczały się na zachodzie, południu i w centrum kraju. Przyniosą one przelotny opad oraz lokalnie burze z gradem i porywami wiatru sięgającymi 90 km/h.

W ciągu najbliższych godzin gwałtownych burz możemy spodziewać się na zachodniej części naszego województwo, gdzie również nie można wykluczyć Lublina. Popada, ale upał nadal się utrzyma w granicach 35 st. C.

Burze w ostatnich godzinach w całej Polsce wyrządziły ogromne straty materialne. Najwięcej interwencji strażacy przeprowadzili na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

12
źródło: misi.ayz.pl/pogodynka/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.