Prognoza pogody dla Lublina: Poniedziałek 5 grudnia

IMG 20161202 083154 e1480881846727

Jaka pogody czeka nas w poniedziałek 5 grudnia w Lublinie? Sprawdź, w poniższym komunikacie.

Nad Polską zalega powietrze arktyczne z północy i północnego zachodu. Lokalnie na terenie województwa lubelskiego mogą wystąpić słabe opady śniegu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w dalszym ciągu znajdować będziemy się w strefie oddziaływania wyżu z centrum nad Niemcami. Temperatura minimalna -4°C.

Rano będzie chłodno, a na krańcach wschodnich Polski termometry wskażą nieco poniżej zera. W dzień w przeważającej części Polski w tym na wschodzie słoneczną pogodę będzie zapewniał wyż rumuński. Termometry pokażą od -1 °C do 0 °C. Nie będzie padać.

Prognoza pogody dla Lublina na kolejne dni

We wtorek pogodę na Lubelszczyźnie kształtować zacznie front chłodny przemieszczający się z północy na południe kraju. Tego dnia możemy spodziewać się opadów śniegu. W kolejnych dniach termometry, w regionie mogą pokazać od 1 °C do 3 °C, a pod koniec tygodnia nawet 4 °C – 7 °C.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.