Prognoza pogody dla Lublina: Piątek 27 stycznia

Śnieg zima pogoda

Jaka pogody czeka nas w piątek 27 stycznia w Lublinie? Sprawdź, w poniższym komunikacie.

 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa lubelskiego. Dotyczy ono silnego mrozu.

 

– Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -18°C na południu regionu do -8°C na północy. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 15 km/h – prognozuje Jakub Gawron.

 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza „wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej”.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.