Prognoza pogody dla Lublina: Piątek 2 grudnia

powder snow 496875 1280 e1480627846242

Jaka pogody czeka nas w piątek 2 grudnia w Lublinie? Sprawdź, w poniższym komunikacie.

Noc będzie podobna do poprzedniej, czyli z dużym zachmurzeniem. Synoptycy ostrzegają o złych warunkach, jakie mogą panować na drodze. Może popadać śnieg oraz deszcze ze śniegiem. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C.

W dzień według synoptyków, wschodnia część Polski pozostanie pod wpływem niżu ukraińskiego. W dzień duże zachmurzenie z opadami śniegu. Temperatura na termometrach wskaże maksymalnie od -2°C, 0°C.

Prognoza pogody dla Lublina na kolejne dni

W kolejnych dniach niestety zacznie robić się coraz zimniej, a na wschodzie kraju odczujemy w dzień słaby mróz. Na szczęście będzie znacznie pogodniej. Lokalne opady śniegu na wschodzie Polski.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.