Prognoza pogody: Czy to już koniec zimy?

FOTO: Info Meteo

Ubiegły tydzień należał do przyjemnych pod względem temperatury, gorzej było z aurą, często padało i za chmur rzadko pojawiało się słonce. Czy to już koniec zimy? Jaki będzie kolejny tydzień najbardziej zimowego miesiąca?

Opracował: Info Meteo LU
Opracował: Info Meteo LU

Wahania temperatur, silne wiatry, oblodzenie, deszcze i śniegi.. W skrócie tak będzie wyglądał nadchodzący tydzień. Po śniegu w tym tygodniu ani śladu!

Poniedziałek (01.02.2016)

Początek tygodnia nie rozpoczniemy przyjemnie, na niebie będzie dominacja ciemnych chmur, z których będzie padać dosłownie wszystko. Temperatury lekko powyżej zera, dodatkowo w nocy z poniedziałku na wtorek zacznie nasilać się wiatr.

Wtorek (02.02.2016)

Wtorek będzie również nieprzyjemnym dniem z powodu wiatru, który będzie wiał do 70 km/h z kierunków zachodnich. Temperatura z powodu ciepłego wiatru powędruje do 10 stopni, a z nieba będzie padał przelotnie deszcz na zmianę ze słońcem.

Środa (03.02.2016)

Środa będzie kolejnym dniem z przelotnymi opadami deszczu, ale częściej będzie wychodziło za chmur słońce. Temperatura wyniesie 6 stopni Celsjusza, wiatr jeszcze może dokuczać i powieje do 40 km/h.

Czwartek (04.02.2016)

W czwartek dotrze do nas jedno dniowe ochłodzenia i z nieba zacznie sypać śnieg przy temperaturze około 2 stopni. Są szanse że zabieli się na kilkanaście godzin.

Piątek (05.02.2016)

Rano na drogach możemy mieć lodowisko, ponieważ nad ranem będzie około zera, a w połączeniu z padającym śniegiem, na drogach i chodnikach będziemy mieli lód. Dzień przyniesie odwilż, temperatura powędruje do 6 stopni i przelotnie może popadywać deszcz.

Weekend (06-07.02.2016)

W weekend czeka nas poprawa pogody, niebo się rozpogodzi, za chmur wyjrzy słońce, opady ustaną, a temperatury przekroczą 10 stopni. Więc jak wynika z prognozy, obiecujący może być nadchodzący weekend, tak też trzymajmy kciuki, aby prognozy nie uległy zmianie.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.