Prognoza pogody: Czy to już koniec zimy?

12626162 820113488099544 1373030915 n
FOTO: Info Meteo

Ubiegły tydzień należał do przyjemnych pod względem temperatury, gorzej było z aurą, często padało i za chmur rzadko pojawiało się słonce. Czy to już koniec zimy? Jaki będzie kolejny tydzień najbardziej zimowego miesiąca?

Opracował: Info Meteo LU
Opracował: Info Meteo LU

Wahania temperatur, silne wiatry, oblodzenie, deszcze i śniegi.. W skrócie tak będzie wyglądał nadchodzący tydzień. Po śniegu w tym tygodniu ani śladu!

Poniedziałek (01.02.2016)

Początek tygodnia nie rozpoczniemy przyjemnie, na niebie będzie dominacja ciemnych chmur, z których będzie padać dosłownie wszystko. Temperatury lekko powyżej zera, dodatkowo w nocy z poniedziałku na wtorek zacznie nasilać się wiatr.

Wtorek (02.02.2016)

Wtorek będzie również nieprzyjemnym dniem z powodu wiatru, który będzie wiał do 70 km/h z kierunków zachodnich. Temperatura z powodu ciepłego wiatru powędruje do 10 stopni, a z nieba będzie padał przelotnie deszcz na zmianę ze słońcem.

Środa (03.02.2016)

Środa będzie kolejnym dniem z przelotnymi opadami deszczu, ale częściej będzie wychodziło za chmur słońce. Temperatura wyniesie 6 stopni Celsjusza, wiatr jeszcze może dokuczać i powieje do 40 km/h.

Czwartek (04.02.2016)

W czwartek dotrze do nas jedno dniowe ochłodzenia i z nieba zacznie sypać śnieg przy temperaturze około 2 stopni. Są szanse że zabieli się na kilkanaście godzin.

Piątek (05.02.2016)

Rano na drogach możemy mieć lodowisko, ponieważ nad ranem będzie około zera, a w połączeniu z padającym śniegiem, na drogach i chodnikach będziemy mieli lód. Dzień przyniesie odwilż, temperatura powędruje do 6 stopni i przelotnie może popadywać deszcz.

Weekend (06-07.02.2016)

W weekend czeka nas poprawa pogody, niebo się rozpogodzi, za chmur wyjrzy słońce, opady ustaną, a temperatury przekroczą 10 stopni. Więc jak wynika z prognozy, obiecujący może być nadchodzący weekend, tak też trzymajmy kciuki, aby prognozy nie uległy zmianie.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.