Profesjonalne usługi sprzątające – sprawdź lubelską firmę PRZEMEX!

Doczyszczanie powierzchni PRZEMEX
Doczyszczanie powierzchni PRZEMEX | materiały prasowe

W wielu sytuacjach warto postawić na wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej. Zewnętrzne usługi sprzątania to optymalny kosztowo wybór m.in. dla przedsiębiorców oraz administratorów budynków mieszkalnych. Dzięki temu oszczędza się nie tylko finanse, ale także czas. Dodatkowo redukuje się liczbę pracowników, a to nie wszystkie korzyści. Szukając renomowanej firmy sprzątającej, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Przemex z Lublina.

Dlaczego warto postawić na firmę sprzątającą?

Wybór firmy sprzątającej, która świadczy usługi na najwyższym rynkowym standardzie to podstawa. Dzięki temu otrzymasz komfort codziennej pracy w higienicznych warunkach i w czystym biurze, czy też w odpowiednio przygotowanej przestrzeni magazynowej i produkcyjnej. Wpływa to nie tylko na samopoczucie pracowników, ale także na ich codzienne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko strat w sytuacji, gdy na produkcji dochodzi do zanieczyszczeń.

Doczyszczanie powierzchni PRZEMEX

Profesjonalizm i szeroki zakres usług

Kolejnym atutem firmy sprzątającej jest profesjonalizm świadczonych przez nią usług. Przedstawiciele takiej firmy posiadają niezbędne doświadczenie w sprzątaniu różnego rodzaju powierzchni oraz profesjonalny sprzęt i chemię gospodarczą, dzięki czemu sprzątanie jest wydajne i skuteczne. Zyskało to jeszcze na znaczeniu w ostatnich dwóch latach, gdy w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa jeszcze większy nacisk kładzie się na dezynfekcję pomieszczeń wspólnych oraz sterylność powietrza.

Doświadczone firmy sprzątające posiadają w ofercie szeroki zakres usług. Wśród nich mogą znajdować się m.in.:

  • sprzątanie powierzchni wodoodpornych;
  • pranie wykładzin biurowych i dywanów;
  • mycie okien;
  • dezynfekcja pomieszczeń;
  • zabezpieczanie posadzek w biurach i halach produkcyjnych;
  • doczyszczanie pobudowlane;
  • regularne sprzątanie biur, budynków publicznych, galerii i hal produkcyjnych;
  • inne niestandardowe usługi.

W tym zakresie wyróżnia się lubelska firma Przemex, która od lat świadczy najwyższej jakości usługi sprzątania oraz buduje swoją renomę na rynku. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biur Lublin i okolice to obszar, w którym swoje usługi świadczy Przemex. Obecna oferta marki dostępna jest już w pięciu województwach w Polsce i jej zakres terytorialny systematycznie się rozszerza.

Usługi sprzątające PRZEMEX

Znaczna oszczędność pieniędzy i czasu

Skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających to znaczna oszczędność również w innym wymiarze. Warto zwrócić uwagę na aspekt finansowy. Choć wydaje się, że zapłacenie za sprzątanie zewnętrznej firmie może być droższe od wykonywania tego zadania we własnym zakresie, to wcale nie musi tak być. Prowadząc firmę, możemy zatrudnić na etat osoby do sprzątania lub delegować ten obszar prowadzonej działalności na zewnątrz. Pierwsza opcja wiąże się z koniecznością stworzenia minimum dwóch etatów, stanowiska pracy, a także z zakupem drogiego sprzętu oraz systematycznym uzupełnianiem zapasów chemii gospodarczej.

Ponadto pracownicy chodzą na urlopy lub chorują, dlatego ciągłość sprzątania może być zaburzona i w skrajnych przypadkach trzeba oddelegować do tych zadań innych pracowników. Alternatywą są profesjonalne usługi, gdzie specjaliści zadbają o porządek i będą posiadali niezbędny sprzęt. Jego zakup i utrzymanie rozkłada się na wielu klientów, dlatego nie wpływa to na duży wzrost kosztów usługi. W perspektywie roku zatrudnienie zewnętrznej firmy może być bardziej opłacalne finansowo i czasowo utrzymywania osób sprzątających na etacie.

Usługi sprzątające PRZEMEX

Przemex – zaufany partner w zakresie sprzątania

Bez dwóch zdań Przemex to godna zaufania firma sprzątająca. Lublin i okolice to główny obszar terytorialny świadczonych przez nią usług. Od ponad 10. lat marka jest obecna na rynku i obecnie współpracuje z wieloma firmami w 15. miastach w łącznie 5. województwach w Polsce. Wśród klientów Przemex znajdują się m.in. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, czy też Centrum Dystrybucyjne sklepu Stokrotka. Potwierdza to, że specjaliści marki są w stanie zagwarantować usługi o najwyższym rynkowym standardzie i z powodzeniem podejmą się także dużych współprac. Oczywiście oferta Przemex stworzona jest także z myślą o mniejszych firmach. Szczegółowy jej zakres dostępny jest po bezpośrednim kontakcie z ekspertami firmy.

Zapraszamy na stronę internetową firmy PRZEMEX: https://doczyszczanie.pl/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.