Procesje drogi krzyżowej w Lublinie. Sprawdź, którędy przejdą

Procesja Drogi Krzyżowej | fot. youtube.com

W piątek ulicami Lublina przejdą procesje drogi krzyżowej. Możliwe będą utrudnienia w ruchu.

Informujemy, że w piątek 18 marca ulicami naszego miasta przejdą procesje Drogi Krzyżowej. Poszczególne parafie będą wychodziły z Kościołów na ulice w swoim rejonie.

[table id=1 /]

20 marca uroczystości Niedzieli Palmowej

1. Procesje Liturgiczne Uroczystości Niedzieli Palmowej w ramach obchodów diecezjalnych Światowych Dni Młodzieży 2016:

– w godz. 13.40 – 14.30 z parkingu ACK UMCS „Chatka Żaka” ulicami: Radziszewskiego, Sowińskiego, Aleje Racławickie, Krakowskie Przedmieście, Plac Łokietka, Królewska, Plac Katedralny.
– w godz. 14.00 – 14.30 z Caritas Archidiecezji Lubelskiej ulicami: Misjonarska,
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Podwale, schodami w rejonie Bramy
Grodzkiej, Grodzką, Rynek, Gruella, przez Bramę Trynitarską na Plac Katedralny.

2. Parafia Bł. Biskupa Władysława Gorala przejdzie w godz. 12.00 – 12.20 z placu Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty ul. Głowackiego 26 ulicą Głowackiego, Popiełuszki do kaplicy parafialnej.

3. Parafia p.w. Św. Mikołaja – przejdzie w procesji Drogi Krzyżowej w godz. 16.00 – 18.00 z kościoła parafialnego ul. Szkolną, ul. Czwartek, powrót ul. Szkolną do kościoła.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.