Próbowali usiąść na kasztance Józefa Piłsudskiego na Placu Litewskim

pomnik2019.1
Weszli na pomnik Józefa Piłsudskiego na Placu Litewskim | fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy ukarali mandatami dwóch młodych mężczyzn, którzy postanowili wspiąć się na pomnik Józefa Piłsudskiego na Placu Litewskim i dosiąść rzeźbę konia – kasztanki Piłsudskiego.

Do zdarzenia doszło w nocy z środy na czwartek na Placu Litewskim.  Strażnik miejski obsługujący miejski monitoring zauważył dwóch młodych mężczyzn wdrapujących się na pomnik Józefa Piłsudskiego na pl. Litewskim. Gdy weszli na pomnik próbowali wspiąć się na rzeźbę konia.

Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze na miejscu ujęli jedną z osób biorących udział w tym zdarzeniu. Drugi z mężczyzn oddalił się z miejsca. Dzięki wskazaniom dyżurnego monitoringu został ujęty na placu Mieczysława Krąpca.

Obaj 21-letni mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi.

pomnik2019
Weszli na pomnik Józefa Piłsudskiego na Placu Litewskim | fot. Straż Miejska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.