Próbowała przekupić egzaminatora. 47-latka zaproponowała kilkaset złotych za pozytywny wynik

pieniadze gotowka2 jpg 21 10 2014 14 04 jpg 24 03 2016 14 50 e1474453982650
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jeden z kursantów, który zdawał w środę egzamin na prawo jazdy kategorii B, próbował sobie pomóc, proponując egzaminatorowi przyjęcie łapówki. Wszystko nagrały kamery zamontowane w samochodzie, a egzaminator o wszystkim powiadomił policję.

Łapówka za zdany egzamin na prawo jazdy

Sytuacja miała miejsce w środę (13.10) około godz. 8 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Biłgoraju. 47-letnia mieszkanka gminy Sieniawa podczas praktycznego egzaminu na prawo jazdy kategorii B chciała przekupić egzaminatora. Wręczyła mu kilkaset złotych w zamian za pozytywny wynik egzaminu.

Mężczyzna o wszystkim powiadomił policjantów. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakaz opuszczania kraju.

47-latka stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.