Próbował wypłacić pieniądze pochodzące z oszustwa na policjanta. Kto go rozpoznaje?

Próbował wypłacić pieniądze z bankomatu, które pochodziły z oszustwa | fot. KPP Lubartów

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który próbował wypłacić z bankomatu pieniądze pochodzące z przelewu dokonanego w wyniku oszustwa na szkodę mieszkanki Lubartowa.

W lutym, 70-letnia mieszkanka Lubartowa została oszukana. Do kobiety zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta, prosił o pomoc w namierzeniu oszustów. Efektem tej „współpracy” była strata blisko 180 tys. złotych.

Czytaj więcej: Fałszywi policjanci oszukali mieszkankę Lubartowa na 180 tys. zł. Są już w areszcie

Wnikliwe działania lubartowskich kryminalnych, doprowadziły do zatrzymania 2 mężczyzn biorących udział w tym zdarzeniu. 48-letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego oraz 23-letni mieszkaniec woj. łódzkiego, decyzją Sądu Rejonowego w Lubartowie zostali tymczasowo aresztowani. Policjanci zabezpieczyli na kontach podejrzanych część pieniędzy pochodzących z przestępstwa.

W dniu 22 lutego br., na ul. Żeligowskiego w Łodzi, mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, z okularami na twarzy, usiłował wypłacić pieniądze pochodzące z oszustwa na szkodę mieszkanki Lubartowa. Nie udało mu się, gdyż środki na koncie zostały zablokowane.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę z zdjęć pochodzących z zapisu kamer monitoringu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57A, tel. (81) 852 62 90 lub nr 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.