Próbował ukraść cukier, ekspedientki użyły gazu łzawiącego. 44-latek był agresywny

cukier w kostkach
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Próba kradzieży 20 saszetek cukru o wartości 4 zł zakończyła się użyciem gazu łzawiącego i zatrzymaniem przez policyjnych wywiadowców. 44-latek był agresywny, zaczął demolować sklep.

Próbował ukraść cukier ze sklepu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (26.07) około godz. 12 w jednym ze sklepów przy ul. Narutowicza w Lublinie. Klient sklepu, po tym jak został nakryty na kradzież cukru, stał się bardzo agresywny.

Mężczyzna zaczął się awanturować, demolować półki oraz grozić i popychać personel. Pracujące w sklepie ekspedientki w celu obrony użyły gazu łzawiącego. O zdarzeniu poinformowano policję.

Na miejscu pojawił się patrol wywiadowców, który zatrzymał 44-latka. Mężczyzna próbował ukraść 20 saszetek cukru o wartości 4 złotych. Mieszkaniec powiatu lubelskiego trafił do policyjnej celi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.